Blaster Nieruchomości

Wynajem

Opis:

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie 40 m2, na Os. Cyrance. Mieszkanie mieści się w budynku wolnostojącym w bardzo spokojnej okolicy.

Składa się z dużego pokoju, sypialni oraz odrębnej kuchni , łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie jest umeblowane, świeżo po remoncie.

Koszt miesięczny najmu wynosi: 850zł dodatkowo gaz,woda, prąd. W przypadku firmy koszty naliczane są od osoby: 22zł/od osoby na dobę. Możliwość wystawienia faktury Vat. Kaucja wynosi: 850.

Do dyspozycji najemcy ogród i miejsce parkingowe przed domem, na ogrodzonej posesji. Do wynajęcia od 01 września, dla osób pracujących.

Polecam gorąco.

Osoba do kontaktu: Aneta Wyzina 730 58 28 85


Więcej... | Galeria zdjęć

Opis:

Oferujemy na wynajem luksusowy apartament w MIELCU, w centrum Osiedla Borek. Bardzo dobra lokalizacja, w zasięgu ręki wszystkie instytucje użytku publicznego, handlowego itp.

Mieszkanie o pow. 62 m2, znajduje się na II piętrze w nowym bloku, na os. Borek. W skład wchodzi przestrzenny salon z wyjściem na taras - otwarty na kuchnie, sypialnia z wyjściem na taras, pokój, łazienka z prysznicem typu deszczownica, WC, przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie jest komfortowe i w pełni wyposażone. Bardzo wysoki standard wykończenia. Sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, pralka, telewizor), zabudowa stała, meble, wypoczynek, łoże w sypialni w stanie idealnym. Dla osób pracujących.

MIESIĘCZNY KOSZT NAJMU: odstępne plus czynsz do MSM wynosi 2200zł/mc dodatkowo prąd i gaz.

KAUCJA: wynosi 5000zł.

Biuro pobiera jednorazową prowizję w wysokości 400zł za najem mieszkania - płatna w dniu podpisania umowy najmu.

Polecam gorąco i zachęcam do oglądania.


Więcej... | Galeria zdjęć

Opis: MIELEC, os. Szafera, 5 min. do SSE Mielec, do wynajęcia cały dom jednorodzinny parterowy z dużym parkingiem, 3 pokoje, łazienka, kuchnia, wszystko umeblowane i przygotowane pod wynajem dla pracowników, w każdym pokoju są do dyspozycji 4 łóżka z pościelą. Koszt wynajmu: ok. 25 zł/osobę za dzień.

Osoba do kontaktu: 730582885
Więcej... | Galeria zdjęć

Opis: OFERTA DLA PRACOWNIKÓW DO 4 OSÓB: Mielec, os. Cyranka, ok. 1 min. od SSE Mielec, 2 pokoje, łazienka, parter, osobne wejście, miejsce parkingowe, koszty wynajmu: 420 zł/miesiąc za osobę.

Osoba do kontaktu: 730582885
Więcej... | Galeria zdjęć

Opis: OFERTA DLA PRACOWNIKÓW: Os. Smoczka (2 min. od SSE Mielec), 2 pokoje w tym 6 łóżek, koszt najmu: 15 zł/dzień.

Osoba do kontaktu: 730582885
Więcej... | Galeria zdjęć

Blaster Nieruchomości